Mike O'Malley: “Cory, Çok Çalışkan Bir Çocuktu”


Mike O'Malley, yeni dizisi olan “Welcome to the Family”nin tanıtımlarında, rol arkadaşı Cory Monteith'in ölümü hakkında konuştu. Dizide Monteith'in oynadığı Finn karakterinin üvey babasını oynayan O'Malley, rol gereği Finn'in Kurt'e karşı homofobik bir hakarette bulunduğu sahneyi hatırlayıp bununla ilgili birkaç şey söyledi:
“Chris ve Cory ile birçok sahnem oldu ve muhtemelen kariyerimde en zor olan sahneyi o sahnede Cory'e karşı gelerek çektim. Finn'i kullandığı o hakaret yüzünden evden atmam lazımdı. Defalarca çektiğimiz bu sahnede oynadığı oyun beni çok etkiledi...o üzüntü, o utanç.”
O'Malley, Finn karakteri ve Cory'nin oynadığı rolü “oyunu yöneten oyuncu” olarak tanımlıyor ve şöyle devam ediyor:
“İnanılmaz sıcakkanlı bir çocuktu, diziye katılan herkesi sıcak karşılayan bir çocuk...Çok çalışkan bir aktördü. Onunla çalışmayı çok sevmiştim, harika bir adamdı. Onu çok özlüyorum.” 
O'Malley, Glee'de bir dahaki sezonda yer alacak, Finn'i onurlandırmak için çekilecek olan bölüm hakkında şunları da ekledi:
“Bu bölümde olacak mıyım, bilmiyorum ama umarım olurum. Burt, benim için çok önemli bir rol, hayatımda çok güzel bir zaman oldu ve herkese de şunu söyledim”: “Sabahın erken saatinde çalışırım, gecenin geç saatinde, Cumartesi, Pazar, hiç farketmez. Bu bölümün bir parçası olmak ve dizide Cory'i ve onun karakterini onurlandırmak için ne gerekiyorsa yaparım.”

 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!