Lea Michele, Marie Claire Mexico'nun Ağustos '13 Kapağında


Lea Michele, Marie Claire Mexico dergisinin Ağustos kapağına konuk oldu. Cory Monteith'in ölümünden önce Lea, dergi için fotoğraf çekimleri yaptı. Hatta Cory onu ziyaret bile etti.

Cory'nin ölümünden sonra “Marie Claire Mexico” dergisinin editörü Ariadne Grant o güne ait birkaç şey anlattı:
“Lea Michele, erken saatte güzellik ekibiyle ve yardımcılarıyla geldi, oldukça profesyoneldi, fotoğraf çekiminde tecrübesi öyle belliydi ki. Ama kişiliğinin bir başka tarafını gösterdi, daha yumuşak, daha masum bir tarafını. Röportaj yaparken bazı sorularda çok heyecanlandı, Meksika'yı çok sevdiğinden bahsetti. Bu bir başka yön, konuşmamızın neredeyse sonunda gelen Cory Monteith'i görünce daha da belirginleşti, onun orada olmasına çok sevinmişti.”
Grant, devam etti:
“Cory, geldiğinde oldukça mutluydu ve oradaki herkese karşı da çok nazikti; kim istediyse onlarla fotoğraf bile çektirdi. Sadece bir kola istedi ve oraya oturup bitene dek fotoğraf çekimini izledi. İkisi de çok sevimlilerdi. Mutlu ve aşık oldukları çok belliydi. Zamansız ve talihsiz olayları duyunca yıkıldık. Düşüncelerimiz Lea'yla birlikte.”
Glee yıldızı Marie Claire dergisine güzellik ve moda hakkında konuştu:

Kişisel tarzı hakkında:
“Çok rahat ve basit olduğunu söyleyebilirim: kotlar, düz tabanlar ve bir deri ceket. Geçenlerde Kaliforniya stiliyle New York'un karanlık taraf stilini karışım yaparak giydim. Eğer yapabilseydim her gün siyah giyerdim. Kırmızı halılarda yeni şeyler denemeyi severim.”
En sevdiği temel parçaları hakkında:
“Kesinlikle Fiorentini + Baker motorcu botlarım ve Givenchy çantam”
L’Oreal'in yeni yüzü olması hakkında:
“Küçüklüğümden beri L’Oreal'in hayranı oldum. Evimde çok fazla ürünü var ve herkes de bunları kullanmamın benim için ne kadar önemli olduğunu biliyor. Açıkçası, kozmetiklerinin gerçek bir hayranıyım, o yüzden L’Oreal ailesinin bir parçası olmak inanılmaz. Kalpten inandığın bir şirketin parçası olmak öyle güzel ki, o yüzden bu, insanlara onların ürünlerini ne kadar sevdiğinizi anlatmanın bir yolu gibi.”
En sevdiği  tasarımcılar hakkında:
“Çok fazla var: Zac Posen, Oscar de la Renta, Versace ve Stella McCartney.”
Moda ikonları hakkında:
“Sanırım bu en zor sorulardan biri çünkü çok fazla var, ama her zaman üstün gördüğüm biri var ki o da Penelope Cruz, o her zaman güzel, şık ve sofistike gözüküyor. Muhtemelen onun dünyadaki en güzel kadınlardan biri olduğunu söyleyebilirim.”
Cory Monteith ve ilişkisi hakkında: 
“Beraber çalıştığın biriyle bir ilişkinin olması çok ilginç bir şey, çünkü böyle birbirimizle daha çok ilgileniyoruz çünkü dizide kız arkadaş-erkek arkadaşı oynuyoruz ve aslında gerçek hayatta da öyleyiz. O tanıdığım en iyi insan, benim hayatımı olağanüstü kıldı, ve sadece sevgilisi olarak değil, bir iş arkadaşı olarak da ben ona bundan dolayı çok minnettarım. Seni destekleyen ve cesaretlendiren birine sahip olman çok önemli, seni durdurulamaz hissettiren birine, ona sahip olduğun için bu dünyada yapamayacağın hiçbir şey olmadığını hissettiren birine.”

 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!