Emma Roberts, Nylon Dergisine Konuk Oldu


Emma Roberts Nylon dergisinin Ağustos 2013 sayısında! Daha çok kişisel hayatı hakkında konuşan Roberts'ın röportajından bölümler:

Aşk üzerine:
“Geçmişte ne yaptıkları veya kiminle birlikte oldukları hakkında yalan söyleyen insanlarla birlikte oldum, ve bunu bir şekilde öğreniyorsunuz. İlişkilerin sürdürülemeyeceğini ve bir kereden fazla evlenilmesi gerektiğini öğreten bir sektör içinde büyüdüm. Ama ben bir kere evlenmiş bir aileden geliyorum. Her ilişki önemli olmalı. İnsanlar gözlerini benim üstümde dolaştırsa da, ben yine de romantik filmlerin sonlarına inanıyorum.” 
Hatalar üzerine: 
“Asla işleri batırmayacağımı söyleyemem, ama eğer batırırsam, kesinlikle çok üzülürüm.“
Erkek arkadaşı Evan Peters'la tanışması üzerine:
“İlk olarak bir akşam yemeğinde tanıştık, ve sonra bir filmde beraber çalıştık (Adult World), bu sırada çıkmıyorduk. Aslında pek geçinemezdik, o benimle konuşmazdı. Ama sonra birbirimizden hoşlandığımız ortaya çıktı, aylar sonra, çıkmaya başladık, bizim için en iyisi bu oldu.”
Medya kişiliği üzerine:
“Yani, herkes böyle söyleyebilir, ama çoğu kişi beni gerçekte olduğumdan daha farklı algılıyor.”
Büyümek veya büyümemek üzerine:
Daha yaşlı veya daha olgun olmaya takıntılı değilim. 17 yaşımdayken 22 yaşımda olduğumdan daha büyümüş hissediyordum. Geri çekildiğim anlar oldu: “Bekleyin, yardım edin. Hazır değilim! Beni götürmeyin!” dediğim anlar. Ama en sonunda olgunlaştım.”
Ev işlerindeki becerileri üzerine: 
“Gelip giden insanlar hep şunu söylüyor, “Oh! Yeni mi taşındın?” Eşyalarım darmadağınık. Evimi dekore etmesi için birini tuttum ama en az şeyle anlatmak gerekirse, pek iyi gitmedi. Giysilerim her yerde. Düzenli biri değilim. Dolabım kız öğrenci yurdu gibi.”
 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!