DJ Khaled Nicki Minaj'a Evlenme Teklifi Etti!

 DJ Khaled, Nicki Minaj'a evlenme teklifi etti. Khaled, MTV üzerinden yayınladığı, ünlü şarkıcı Nicki Minaj'a evlenme teklifi ettiği videoda Nicki Minaj'a
"Seni seviyorum, senden hoşlanıyorum. Seni istiyorum, benim olmanı istiyorum." diyor.

DJ Khaled'ın yeni albümünün çıkış tarihi 24 Eylül'e çok az bir zaman kala bunu yapması da büyük tepki uyandırdı. Çoğu haber sitesi bunun tanıtım amaçlı bir göz boyama olduğu kanaatinde.

Khaled videoda aynı zamanda bu teklifi neden MTV aracılığıyla yaptığını da şöyle açıkladı.
“MTV'deyim çünkü burası dünya çapında bir ağ. Neden mi bunu yüz yüze yapmıyorum? Çünkü meşgul olduğunu anlıyorum. ”
Khaled teklifiyse şöyle yaptı.
“Sana dürüst olacağım, seninle evlenmek istiyorum. Nicki Minaj, benimle evlenir misin?”
Khaled teklifinde ciddi olduğuna yemin ediyor.
“İkimizde aynı belirtiler var, ikimiz de başarıdan muzdaribiz. Turnelere çıkıyorsun, acele ediyorsun, müzik yapıyorsun — kazanıyorsun. Anlıyorum. Bu yüzden de hayatında benim gibi bir adama ihtiyacın var, seni önemseyecek ve sana saygı duyacak bir adama."
“ Biraz üzerinde düşünmek için zamana ihtiyacın var, anlıyorum ... Seninle evlenmek istediğimi hayranlarının bilmesini istiyorum, hayranlarımın bilmesini istiyorum, ailemin, ailenin bilmesini istiyorum"
500.000 dolar değerindeki 10 karatlık yüzük hakkındaysa
"Bu yüzüğü almak için çok çalıştım. Aslında bir sene önce söylemek istedim ‘Take It to the Head’in videosunda … işler benim için iyiye gitti. Bunun için hazırlanıyordum."
Peki Nicki Minaj'ın cevabı ne oldu? Bu videoyu içeren bir yazıyı retweetledi ama tam olarak teklife henüz yanıt vermedi. Nicki Minaj şu aralar açıkça Safaree Samuels'la çıkıyor. DJ Khaled ve Nicki 2012'de birlikte Take It To The Head isimli bir şarkı yapmış, klibinde de birlikte rol almışlardı.

İşte DJ Khaled'ın Nicki Minaj'a evlenme teklifi ettiği o video:

 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!