Demi Lovato, Cory Monteith'in Ölümü Hakkında KonuştuDemi Lovato, yeni röportajında Cory Monteith ve onun madde bağımlılığıyla ilgili konuştu. Cory'nin ölmeyi seçmediğini, bir hastalık tarafından öldürüldüğünü ısrarla vurguladı.

20 yaşındaki şarkıcı açıkça geçmiş problemlerinden, rehabilitasyona gittiğinden ve Cory'nin durumunun nasıl belirsiz olduğunu anladığından bahsetti.

Ve şöyle devam etti;
“Organizatörler restoranlarda veya gece kulüplerinde bana uyuşturucu verirlerdi. Geri gelmemi isterlerdi. Böylece orada o şekilde görülecektim...Ünlü olmak tehlikeli olabiliyor. Kimse buna “hayır” diyemiyor. Bu yüzden de birçok son “fazla dozlarla” ve “ölümlerle” oluyor. Bu kesinlikle benim de başıma gelebilirdi.” 
“Bağımlılığınıza kapılıp gitmenin savunmasızlığını yaşamak sadece bir saniye alıyor. Bu bir seçim değil. Kimse bunu kullanmayı seçmez. O da ölmeyi seçmedi. Bu hastalıktı. Bu sizi herhangi bir anınızda sinsice yakalayabilir. Gerçekten korkunç, ama bu olaydan umudum, insanların bunun çok, çok, çok tehlikeli bir hastalık olduğunu anlayabilmeleri.”
“Asıl düşündüğüm Lea Michele. Onun için çok dua ediyorum ve onu çok seviyorum. Güçlü olmasını diliyorum.”
 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!