Comic-Con The Walking Dead Panelinde 4.Sezon Fragmanı Yayınlandı!

The Walking Dead dizisine daha akıllı zombiler geliyor!
19 Temmuz Cuma günü San Diego'da düzenlenen The Walking Dead'in Comic Con paneline dizinin oyuncularından Andrew Lincoln, Norman Reedus , Steven Yeun, Lauren Cohan, Danai Gurira, David Morrissey, Scott Wilson, ve Chad Coleman katıldı. Ayrıca yapımcı/dizi yöneticisi olan Scott Gimple, yaratıcısı ve yapımcısı Robert Kirkman, yapımcıları Gale Anne Hurd, Dave Alpert Greg Nicotero da vardı. Dizinin yeni dizi yöneticisi Scott M. Gimple olayların daha da ilginçleşeceğini yazdığı ilk bölümde bile aklını aldığını söyledi. Dizinin başrol oyuncusu Andrew Lincoln, Rick'in zombi dramasına geri döndüğünde ve hapishaneye geri dönmeye karar verdiğinde tamamen farklı bir durumda olacağını söylüyor:
Sezon başından beri Carl ile olan ilişkisi Rick için ayrılmaz bir parçası. Carl sezon sonunda ebeveynlik görevini yerine getirmesi için bir sosyopata dönüyor. Bu sezon Rick'i tamamen farklı bir şekilde bulabilirsiniz.
Panelde yaklaşık 4 buçuk dakikalık bir fragman yayınlandı, aşağıya yerleştirdiğimiz videodan izleyebilirsiniz. Dizinin 4.sezonu 13 Ekim'de başlayacak.
 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!