Avril Lavigne ve Chad Kroeger Glamour İtalya için Poz Verdi


29 Haziran'da ailesi ve yakın arkadaşlarının katıldığı sade bir düğün ile Fransa'da Château de La Napoule kalesinde dünyaevine giren Chad Kroeger ve Avril Lavinge çifti, Glamour dergisinin İtalya'da yayınlanacak Ağustos sayısı  için kamera karşısına geçti. Dergiyle moda üzerine sohbet gerçekleştiren 28 yaşındaki şarkıcının röportajından öne çıkan başlıklar şöyle:

Mesleği ile büyümesi üzerine:
10 yıldır spot ışığı altındayım. Mesleğe başladığımda 17 yaşındaydım. Şimdi (27 Eylül'de doğum günü) 29 yaşıma geldim ve daha iyi bir sanatçı, daha iyi bir yetişkin oldum.Seyahat etmek buraya ulaşmam için iyi bir tecrübe edinmemi sağladı.Özellikle kariyerimi kontrol altına almayı öğrendim.  Kendi şarkılarımı yazmak, tur programları, kendi giyim hattım için kıyafet tasarlamak gibi bir çok görevim var. Benim için çalışan insanlar çok var ama ben bunları kendim yapmak zorundayım. Örneğin gelen bazı telefon görüşmelerinde istediğimi elde etmek için karar vermek adına konuşmak zorunda olan kişi benim. Sonuç itibari ile işlerimi kendim hallederim.
Kendisi Üzerine:
Terazi burcunda doğdum ve bu nedenle her zaman dengeyi bulmaya çalışırım. Sıkı çalışırım. Telaşlı rutin bir alanda bazen biraz zaman ayırmak gerektiğini öğrendim. Yaratıcı biriyim. Eğer evdeysem, yemek pişirmeyi ve resim yapmayı çok seviyorum... Mutlu olmak gerçekten önemli bir şey.
Gelecek Planları Üzerine:
On yıl içinde tam olarak nerede olacağımı bilmiyorum ama daima müzik ve kendi koleksiyonumu tasarlıyor olacağım. Bir karakteri yorumlarayarak fotoğraf çekimi yapmayı çok seviyorum. Glamour Dergisi fotoğraf çekimleri sayesinde kendimi şato sahibi bir prenses ve rock kadını gibi hissediyorum.Masalların hepsini seviyorum.
Eşi Chad Üzerine:
Kocamla tanışmam çok eğlenceli oldu. Arkadaş olarak başladım, stüdyoda çalışıyorduk ve her şeye gülüyorduk. Evet, Chad bir çok konuda sizi her zaman güldürebilen bir adam. Birbirimizi tanımak için stüdyoda tek başımıza hiç kimse görmeden birlikte çok zaman geçirdik. Ve sonunda birbirimizi bulduk. Şimdi aşığım ve daha mutlu ve daha eksizsiz hissediyorum. Romantik eylemler bütün kızların hoşuna gider ve Chad her zaman bana sürprizler yapar.Örneğin: Uzaktaysam eğer bana onlarda gül gönderir,New York'ta bira zamanlar olduğu gibi. Onun için bende baştan çıkarıcı olmak istiyorum, belki sürpriz romantik bir akşam yemeği ile. Bu durumlarda  Chanel or Dolce & Gabbana elbiseler giyerim: Seksi hissetmek için mükemmel bir seçim
Glam Rock tarzına Sadık kalması üzerine:
Farklı giyinmeyi seviyorum. İlk kaydımda Dr. Martens ve Converse ile patenci tarzını kullanmayı tercih ettim. Siyah benim en sevdiğim renk ve diğer rock and roll detaylarında olduğu gibi. Eğer sahnede ya da bir partideysem,Betsey Johnson elbisesini tercih ederim. Kişiselleştirilmiş pantolon ve ceketler Deliver by Corey Parks, Helmut Lang ya da Heather Lawton.Kırmızı halı için ise bazı klasik punk unsurlarını uygularım. Bot veya Creepers gibi ama  Céline ya da Chanel markaların yeni yorumlanmış versiyonları. Makyajda ise dumanlı gözler için siyah göz farı bir zorunluluktur.
Balayı Üzerine:
En sevdiğim aksesualar kalın ve gösterişli olanlar değil. Vita Fede gibi ince olan takılar tercihimdir. Çantamda olmazsa olmazlarım güneş gözlüğüm, cep telefonum,cüzdanım ve makyaj malzemelerimdir. Balayım için bavuluma deniz elbisesi, şapka ve vucut losyonundan oldukça fazla koydum... Favori şarabım ise Screaming Eagle'dır. 
   
    
 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!