AnnaSophia Robb: "Standford'a kabul edildim ama gitmedim."


Seventeen dergisinin 2013 Mayıs sayısına kapak olan The Carrie Diaries dizisinin yıldızı AnnaSophia Robb, dergiye verdiği röportajda Austin Butler hakkında ve kendi okul balosu hakkında konuştu. İşte dergiye verdiği röportaj;

Austin Butler ile öpüşmek hakkında:
Bizi zorlayan tek şey kamera önünde flört etmek ve seksi olmaya çalışmaktı çünkü biz birbirimizi hiç ciddiye almıyoruz ve ayrıca kamera önünde öpüşmek hiçte eğlenceli bir şey değil. Ama o çok sevimli biri! Her zaman kız arkadaşı Vannesa Hudgens hakkında konuşuyor. Birbirlerine körkütük aşıklar. Benim öyle bir aşk yaşamaya hazır olduğumu sanmıyorum. Onlar ilişkilerine çok fazla şey koyuyorlar ve ben ise şuan da çok bencilim.
The Carrie Diaries seçmeleri hakkında:
Seçmelerde biz balo hakkında konuşuyorduk ve bana dans edip edemediğimi sordu. Ben ortalığı berbat ediyor ve nedense benim hareketlerimden biri olan tavuk dansını yapmaya başladım. Sanırım onlar kendim olmamdan hoşlandılar çünkü Carrie kim olduğundan korkan birisi değil. Böylece benim şapşallığım sayesinde rolü kaptım! 
Kendi balo-teklifi hakkında: 
Ben havucu çok severim ve erkek arkadaşlarımdan biri takip etmem için bir kaç havuç bıraktı. İlk olarak dolabımda havuç vardı. Sonra arabamda da vardı. Daha sonra evimde tüm odamın içerisi havuçla doluydu. Ayakkabımda bile vardı! Son havuçta ise şöyle yazıyordu; 'Eğer havuçları aldıysan benimle baloya gel.'
Lise hakkında:
Ben kızların özellikle yargılanmaktan endişe duyduklarını düşünüyorum ve lisede olduğunuzda, her şey olduğundan daha büyük bir şey gibi görünüyor. Sana sonsuza kadar sürecek gibi olsada kısa bir süre sonra bitecek—zip-a-dee-doo-dah! Bu yüzden ne yapmak istiyorsan yap ve eğer insanlar bunun için seni yargılamaya devam ediyorsa kimin umurunda? Uygun olmayabilirsin ama önemli değil. Herkes lisede benim garip olduğumu düşünüyordu!
Stanford Hakkında: 
Standford'a kabul edildim ama gitmedim. Ben gerçekten ruhani biriyim. Yani dua ettim ve [üniversite yerine Carrie Diaries seçmek hakkında] düşündüm ama içgüdülerime güvenmeyi seçtim çünkü oraya gitmekten başka bir sürü şey var.
Üniversite de olan arkadaşlarını ziyaret etmesi hakkında:
Columbia Üniversitesi'ndeki arkadaşlarımı ziyaret ettim. Onların yurtlarında yerde yattım! Onları ziyaret etmek ve oradaki hayatlarını görmek çok eğlenceliydi. Üniversitede olan tüm arkadaşlarımı ziyaret etmek istiyorum!
   

   
 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!