THE SUN : "ZAYN MALİK, PERRIE EDWARDS'I ALDATIYOR"


İngiliz The Sun gazetesi bugünkü sayısında olay yaratacak bir manşet attı. The Sun ilk sayfasında  "One Direction'ın Zayn'ı, Perrie'nin arkasından yatakta bir garsonla 'Little Mix' yaptı." yazarak Zayn Malik'in sevgilisi şarkıcı Perrie Edwards'ı aldattığını iddia etti.

The Sun'ın iddiasına göre Perrie Edwards'ın İngiltere turuna çıkmasını fırsat bilen Zayn Malik, Çarşamba günü (23 Ocak) Courtney Webb isimli Avusturalyalı bir garson ile birlikte oldu. 21 yaşında olduğu bilinen sarışın, sözde kaçamak hakkına çarpıcı açıklamalarda bulundu ve bunu Zayn'in ilk kez yapmadığını ve daha önceden de yaptığını sözlerine ekledi ve devam etti:
Ben Perrie için üzülüyorum. O neler olduğunu bilmiyor. Yaptığı çok yanlış ve birileri bunu durdurmalı. dedi.
Courney Webb, Zayn ile  DSTRKT adlı gece klübünde Zayn'in arkadaşı vesilesi ile tanıştığını söylüyor. Arkadaşı  Leon Anderson'ın daveti üzerine gece klübüne giden Zayn Malik eğlendikten sonra, klüpte tanıştığı sarışın bayan ile  2.2 Milyon Euro'ya aldığı Kuzey Londra'daki evine gitti.
Kendimi çok özel hissediyordum. Benimle yatmak istediği belliydi.Fakat kısa bir süre sonra tavrı çirkinleşti.
Tuvalete gitmek için ısrar ettim ve döndüğümde şok oldum. İkinci kez dışarı çıktığımdan bir dakika sonra "Çabuk giyin. Bir taksi çağırdım" dedi.
Little Mix grubunun 19 yaşındaki seksi üyesi Perrie Edwards ile hala resmi olarak sevgili olan Zayn iddialara göre Webb'i telefonu ile videoya almak istemiş. Bu iddiaları şöyle dile getiriyor Avustralyalı garson:
Bana bir nesne gibi davrandı. Çok bencildi ve sadece bir şey istiyordu. Yüzüme doğru parlayan bir ışık fark ettim. Beni telefonu ile çekmeye çalışıyordu. Buna inanamadım. Hemen durmasını ve çektiği görüntülerini silmesini söyledim.
Zayn Malik'in uyuduğu sırada fotoğraflarını da çeken Webb gece hakkında daha detaylı şeyler de anlattı.
Üzgünüm bunu daha önce de yaptık. O gece bütün bunlar olduktan sonra oturup bir bardak su içtik. Daha sonra bana taksi çağırdığını söyledi. Dondum kaldım. Bekle bir dakika. Yanyana yatmayacak mıyız? Hiçbir şey yok mu? Bütün bu olanlar hissizmiş gibi geldi. Onun istediği ve elde ettikten sonra tekmeyi bastığı biri olmuştum. Fakat garip bir şekilde bana tekrar yakınlaşmaya çalıştı. Merdivenlerden inmiştim ama yukarı çıktık, çamaşır çekmecesinden bir kondom çıkardığını gördüm ve tekrar çıplaktık. Bir süre sonra tekrar taksi hakkında gevelemeye başladı. Gerçekten şaşırmıştım ama O : "Pekala. Bitti. Daha sonra görüşürüz." dedi. Kendimi savunamadım daha gitmeye bile hazır değildim. Taksiyi beklerken uyuya kaldı. Odada gezerken ondan şüphelendim. Takma kirpikler ve takılar vardı. Başka kızlar da olmalıydı. Hemen Google'a girdim ve Perrie ile olan ilişkilerini gördüm. Kesinlikle bir alçak olduğunu düşünüyordum. Nasıl onu aldatırdı. Gittikçe sinirlendim. Uyurken fotoğrafını çekmemin sebebi bu. Daha sonra taksiye bindim ve omuzlarımdan tutup : Burada değildin. Benim değildin. dedi.
Konu hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

   
 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!