Justin Bieber'ın Selena Gomez için Yazdığı Şarkıyı Dinleyin


Justin Bieber'ın bugün tüm dünya ile aynı anda Türkiye'de satışa sunulacak olan Believe-akustik albümünden Selena Gomez için yazdığı şarkı yayınlandı.  Justin Bieber, Sözlerini bestesini kendisinin yaptığı "Nothing Like Us" şarkısında Selena Gomez ile yaşadığı son ayrılığın ardından yaşadıklarını anlatıyor. Şarkı ile birlikte ayrıldıklarını açıklayan Justin'ın yeni şarkısı hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce bu şarkı Selena ve Justin'ın arasını düzeltecek mi dersiniz?


Justin Bieber, Billboard ile gerçekleştirdiği röprotajında kırık kalbi hakkında ;
Şimdiye kadar en mutlu olduğum yerde değilim. Peşinden gidiyorum bunların üstesinden gelmeye çalışıyorum. Dediğim gibi, Yakın arkadaşlarım beni neşelendirmeye devam ediyor. 
Justin Bieber "Nothing Like Us" şarkısında:

Son zamanlarda düşünüyorum, sahip olduklarımız hakkında düşünüyordum. / Biliyorum bu zor, hepsi bildiklerimizden ibaretti evet. / Tüm acıyı gidermek için kendini içkiye mi vermiştin? Sana hak ettiğin her şeyi vermiş olmayı dilerdim. Çünkü hiçbir zaman yerini başkası alamaz. Hiçbir şey beni senin hissettirdiğin gibi hissettiremez.
Biliyorsun ilişiki kuracak başka biri yok. /Ve, bil ki gerçek aşkı bulamayacağız (başkasıyla) /Bizim gibisi asla yok, senin ve benim gibisi asla yok. Beraber fırtınaya doğru Bizim gibisi yok, senin ve benim gibisi yok / Birlikte.../Sana her şeyi verdim bebeğim, vermem gereken her şeyi.
Kızım, Neden beni geri itiyorsun? Karmaşada kayboldum tıpkı ilizyon gibi Biliyorsun, zamanında gününü gün eden bendim. Ama bu geçmişte kaldı şimdi karşılığı yok. Tahminen bunun olması gerekiyordu. Söyle bana deydi mi ? Biz çok mükemmeldik.Ama bebeğim sadece görmeni istiyorum / Bizim gibisi asla yok, senin ve benim gibisi asla yok.Birlikte fırtınaya doğru./ Bizim gibisi asla yok, senin ve benim gibisi asla yok.Birlikte.

 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!