Union J Grubunu Tanıyalım!

Union J,  ismini bu ara sıklıkla duyar olduk öyle değil mi ? Peki Union J kimdir, onları yakından tanımaya ne dersiniz? Union J, İngiltere'de  yayınlanan X-Factor yarışmasının  9. sezonunun gözde gruplarından bir tanesi.  Yarışmanın seçmelerinde biraz bahsedecek olursak onlarında kaderleri aslında bir nevi geçen yıl aynı yarışmadan çıkan ve şimdi dünyayı kasıp kavuran One Direction grubu ile benzer özellikler gösteriyor. 

Yarışmaya Trible J grup, George Shelley ise solo olarak katıldı. İlk seçmeleri geçen Trible J grubu bir sonraki turu geçemeyerek elendi. George Shelley'nin performansını çok beğenen jüriler onun kariyerine solo değilde bir grup içinde olmasını istedi. Daha sorna X-Factor jürilerinin ikinci bir şans verdiği Trible J grubu ve George Shelley birleşerek 4'lü Union J grubunu oluşturdular. Grup birleşme sonucunda Jüri evinde Carly Rae Jeosen'ın Call Me Maybe şarkısını selendirerek başarılı olduklarını kanıtlamış oldular. Grubun ilk canlı performansı sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Josh Cuthbert
Eski Trible J grubu üyesi Union J grubunun yakışıklı solisti Josh Cuthbert 23 yaşında. 28 Temmuz 1992 İngiltere'nin Berkshire şehrinde doğmuş. Hamblett ve Hensley'nin aralarında bulunduğu Triple J grubunun üyesiydi. Annesinin adı Kathryn Cuthbert , babasının adı Graham Browne'dur. Callum adında bir erkek kardeşi ve Victoria adında bir kız kardeşi var. Union J grubunun üyesi olmadan önce yüksek seviyede futbol oynadı. Profesyonel İngiliz Futbol Klübü West Ham United F.C. 'den teklif geldi ama bir olay sonucu parmağının yarısını kaybedince geri çekilmek zorunda kaldı. Yarışmaya katılmadan önce bir yerde satış elemanı olarak çalışıyordu. 2014 Kasım'ından bu yana 1992 doğumlu İngiliz model Chloe Lloyd ile aşk yaşıyor.


Jamie Paul Hamblett (JJ)
Eski Trible J grubu üyesi Jamie Hamblett (JJ) 27 yaşında. Yarışmaya katılmadan önce at çiftliğinde çalışıyordu. Babasının ve kardeşinin izinden giderek 15 yaşında Jokey oldu. 25 Mayıs 1998 yılında İngiltere'nin Suffolk'un Newmarket kasabasında doğdu. Ashley adında bir erkek kardeşi, Otea adında da bir kız kardeşi var. Union J grubuna katılmadan önce profesyonel bir jokey olarak 270'in üzerinde yarışmaya katıldı ve bunların 24'ünü kazandı. Part-time modellik ve oyunculuk yaptı.14 yaşında Chitty Chitty Bang Bang isimli filmde oynadı. Şuan Caterina Lopez ile ilişki yaşıyor. Çiftin 28 Kasım 2013 yılında Princeton J. Alexander ismini verdikleri oğulları dünyaya geldi.
George Shelley
George Shelley X- Factor yarışmasına solo olarak katıldı. X-Factor jürileri George'un solo söylediğinde pek tutmayacağını düşünerek elenen Trible J grubu ile birleşmesine karar verdiler. Union J grubunun en küçük üyesi olan George 22 yaşında. 27 Temmuz 1993 yılında İngiltere'nin Clevedon şehrinde dünyaya geldi. Annesinin adı Toni Harris babasının adı Dominic Shelley'dir. Will Shelley ve Tom Harris adında iki abisi, Harriet Shelley adında bir kız kardeşi , Leo Archie ve Spencer adında 3 erkek kardeşi , Annabelle ve Louis Allen adında da 2 üvey kız kardeşi var. Yarışmaya katılmadan önce bir cafede part time çalışıyordu. Gitar çalıyor. George, Gitar çalmayı 13 yaşındayken kendi kendine öğrendi. Büyük bir Sia hayranı.


Jaymi Hensley
Jaymi Hensley Eski Trible J grubunun üyesi. Jaymi 25 yaşında.Tam adı James William Hensey'dir. 24 Şubat 1990 yılında Londra'nın Luton şehrinde dünyaya gelmiştir. Annesinin adı Jackie Hensley, babasının adı David Hensley'dir. Aeron adında bir erkek kardeşi var.  Yarışmaya katılmadan önce dans öğretmenliği yapıyor ve Part Time şarkı söylüyordu.  Olly Marmon ile nişanlı ve onunla evlenmek istiyor. 2010 yılında Roma'da evlenme teklifi etti. Çift şuanda grup arkadaşı Hamblett ile yaşıyor. Vücudunda 17 tane dövmesi bulunuyor.

UNION J Grubunun 6 Ekim'de segiledikleri İlk Canlı Performansından Fotoğraflar:

    

UNION J Grubunun 13Ekim'de segiledikleri İkinci Canlı Performansından Fotoğraflar:

    
UNION J Grubunun 6 Ekim'de sergiledikleri İlk Canlı PerformanslarıUNION J Grubunun 13 Ekim'de X-Factor sahnesinde sergiledikleri 2. Canlı Performansı


 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!