Dünya Yıldızlarının Tercihi — Cengiz Abazoğlu


Ünlü moda tasarımcısı Cengiz Abazoğlu'nun ünü hollywood'a kadar ulaştı! Yabancı ünlüler artık tercihlerini Türk modacı Cengiz Abazoğlu'dan yana kullanıyor.Hatta pişti olanlar  bile var!Lucy Hale, Ashley Benson, Carly Rae , Nicole Sherzinger .. ve daha birçok ünlünün Cengiz Abazoğlu tasarımı elbisesini incelemeye ne dersiniz?

Pretty Little Liars Dizisinin oyuncusu Lucy Hale 2011 Teen Choice Ödülleri mavi halısında Cengiz Abazoğlu'nun tasarladığı bir elbise ile yürümüştü.

Pretty Little Liars oyuncusu Ashley Benson'da Cengiz Abazoğlu tasarımı giyen ünlülerden. Güzelliği ile göz kamaştıran oyuncu, 2 Haziran'da düzenlenen 2012 GLAAD Media Ödülleri gesinde Cengiz Abazoğlu tasarımı bir elbise ile katılmıştı. (Elbisenin aynısını Hannah Simone'da giymiş)

'BOSS' dizisinin yıldızı Kathleen Robertson, Audi 2012 Golden Globe partisine Cengiz Abazoğlu imzalı mini siyah saten elbiseyle katılmıştı.

'New Girl' dizisinin yıldızı Hannah Simone, Fox-All Star partisine katılırken Abazoğlu koleksiyonundan siyah, tek kolu işlemeli elbisesi giymeyi tercih etti.

38. People's Choice Ödülleri gecesine katılan Lucy Hale'in elbisesi de Cengiz Abazoğlu imzalı.

Call Me Maybe şarkısı ile bu yıl büyük çıkış yakalayan Carly Rae Jepsen'ında tercihi Cengiz Abazoğlundan yana! Carly parlament mavisi bu elbiseyi Katy Perry'nin Part Of Me galasında giymişti.

İngiliz Şarkıcı/Oyuncu Nicole Scherzinger İngiltere'de düzenlenen Siyah Giyen Adamlar 2 filminin galasında Cengiz Abazoğlu tasarımı bir elbise giymişti

Alexandra Breckenridge 2012 Golden Globe ödülleri sonrası katıldığı Instyle Partisinde Cengiz Abazoğlu kıyafetiyle..

Oyuncu/Şarkıcı Kelly Osbourne, bu yıl Nisan ayında yapılan “New NowNext” gecesinde sunuculuk yaparken Cengiz Abazoğlu'nun Country Koleksiyonun bir elbise giymişti.

 Country Müziğin güçlü sesi Carry Underwood, 2011 yılında düzenlenen Country Müzik Akademi Ödülleri gecesine Cengiz Abazoğlu elbisesi ile katılmıştı.

      
    
 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!