Demi Lovato Stay Strong Belgeseli Yayınlandı


Demi Lovato Salı günü Mtv'nin New York City'deki Times Square Stüdyosunda yayınlanan After Show Programına katıldı.Hayranlarının sorularını cevaplayan Demi Lovato ,programda çok keyifli anlar yaşadı.

Hayatının bir kısmını tüm içtenliği ile anlatan Demi Lovato Mtv tarafından hazırlanan ve Stay Strong adı verilen belgeselinden kesitler:
"Rol modeli olma fikrinini hiçbir zaman düşünmedim , bundan hep nefret ettim." Tedavi sürecini tam atlatamadığını söyleyen Demi Lovato "Kusursuz değilim.Bu benim hayatımın geri kalanında hayata karşı verdiğim günlük bir savaştı"diyor.

Demi Lovato artık sadece Disney yıldızı ya da Camp Rock yıldızı değildi. O artık Pop Yıldızı olmuştu.Onun adı sonsuza kadar bu camiyanın içinde iç içe yaşayacak.Yeme bozukluğu konusunda  yanlız değil.ABD'de yemek bozuklukları ve depresyona muzdarip 10 Milyon erkek var.Yeme bozuklukları ve ruhsal hastalıklar ölümlere bile neden olduğu söyleniyor. Dünya'ya bakıldığında ise bu rakam oldukça yüksek durumda 121 milyon kişinin deprosyona muzdarip olduğu açıklanmış.Demi artık bu hastalıktan kurtuldu ve bu sorunu hayranları ile birlikte yendi şimdilerde ise hayranları tarafından "Rol Modeli" olarak ismi özdeştiriliyor.


Müziğinin onun hayatını kurtardığını söyleyen Lovato"Herşeye rağmen güçlü kalmaya çalışacağım"diyor.

Artık Demi'nin yanında Lovatics'leri bir ordu gibi arkasında duruyor!Hayranlarının bu sevgisi ve destek oluşları Demi'yi daha da güçlü kılıyor.Demi artık Geleceğe daha iyi bakıyor..

Mtv'de Stay Strong yayınlanır yayınlanmaz izleyen herkes twitter üzerinden Demi'ye sevgi mesajları attı.Bunlardan biride One Direction grubunun üyesi Niall Horan'dı.

Niall Horan twitter'dan Demi Lovato'ya:"Stay Strong'u izledim.İnanılmaz bir hikaye"yazdı.

Tabi Niall'in bu yazısı üzerine Demi Lovato:"Çok Teşekkür Ederim:)"yazdı ve ardından Niall'i twitterda takip etmeye başladı.


 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!